Informace o škole

 

Škola na zámku (ZŠ Chanovice)

Chanovická škola je jako každá jiná. Každý den tu musíme být v 8.00 a odcházíme až mezi 12.30 a 15.00. Těch pět hodin se dá přežít snad jen díky tomu, že se tady sešla docela dobrá parta žáků (a koneckonců i učitelů). A dál už pokračují pouze faktická data.

V Chanovicích se učí momenálně 152 dětí v devíti třídách (některé jsou spojeny). Učí tady 10 učitelek, 1 učitel a 1 “družinářka”. O provoz školy se stará dvoumetrový školník, jenž jezdí s mikrobusem, uklízečky a kuchařky.

Z “volitelných” předmětů nabízí škola semináře s ekologickým zaměřením a společenskovědní, základy zdravé výživy, technické práce, základy administrtivy, literárně dramatickou výchovu a informatiku (”volitelné” předměty ale nejsou volitelné, chodit na ně musíte stejně :-( ). Díky projektu “Internet do škol” dostala škola další počítače (se kterými jsou ale pořád nějaké problémy), takže nyní jich je v učebně okolo třinácti (z toho polovina připojená k síti internet).

Pokud máte nějaké koníčky, jistě si vyberete ze zájmových kroužků. Uvádíme proto jejich seznam: Kung – Fu, sportovní kroužek (se zaměřením na jógu a strečink), angličtina, počítače, zdravotní kroužek, přírodovědný kroužek, výtvarný kroužek pro mladší, mladí hasiči (v Defurových Lažanech), kopaná, keramický kroužek, dyslektický a logopedický kroužek. A samozřejmě CHIMER.

K dispozici je rovněž školní družina a nová jídelna. Během velké přestávky si můžete koupit různé oplatky, školní mléko atd. Čaj je zdarma (=v ceně oběda).

Pokud Vás něco zaujalo, přijďte se podívat na Dny otevřených dveří. V roce 2003 se pořádají o víkendu 13.-14. září.

Jak nakoupit levně a pohodlně kvalitní nábytek? Vyzkoušejte eshop SEDNISI.cz, který nabízí kompletní sortiment nábytku pro domácnost a kancelář. Vybrat si tak můžete například jídelní nebo konferenční židle, pohodlné sedací soupravy, nebo například kvalitní postele a zdravotní matrace.

´

Hledáte-li odborný a kvalifikovaný servis počítačů, případně spolehlivého prodejce výpočetní techniky, využijte služeb společnosti Marsson. Ta Vám může kromě služeb servis notebooků a servis PC nabídnout také další činnosti, jako například službu správa sítí, nebo zabezpečení počítače pomocí antivirového systému Eset.

Sázení je v poslední době velmi oblíbené. Bez sázení si mnoho lidí nedokáže představit život. Vsadit si můžete u klasických kamenných kanceláří, nebo můžete využít také sázkové kanceláře na internetu. Tam najdete takové, jako je sázková kancelář bwin, nebo sázková kancelář bet-at-home. Stačí si jen vybrat. Pokud milujete sport a sázení na něj, tak je pro vás sázková kancelář sportingbet to pravé. Stačí se jen zaregistrovat a můžete se svým sázením začít.

  • Navštivte:

    šřa